STANLEY KW1200E-QS 1200W 6.35MM IENIRT MARŠRUTĒTĀJS
Zīmols BLACK & DECKER
Artikuls KW1200E-QS
Svītrkodu: 5035048658284
Piegādātāja noliktavā (8)
82.00
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)305.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)300.00 mm