STANLEY BEH710-QS B+D VADU URBIS 710W KARTONA KĀRBA
Zīmols BLACK & DECKER
Artikuls BEH710-QS
Svītrkodu: 5035048681268
Piegādātāja noliktavā (4)
45.80
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)263.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)80.00 mm