BLACK&DECKER KW1200EKA-QS 1200W 6.35MM IENIRT MARŠRUTĒTĀJS + 6 BITI
Zīmols BLACK & DECKER
Artikuls KW1200EKA-QS
Svītrkodu: 5035048658291
Piegādātāja noliktavā (12)
88.99
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)195.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)100.00 mm
BRUTO SVARS0,60 kg
BRUTO PLATUMS (MM)40.00 mm