SHARP 50GR8265E 50" SMART TV GOOGLE TV 4K ULTRA HD
Zīmols Sharp
Artikuls 50GR8265E
Svītrkodu: 5905683270908
Piegādātāja noliktavā (11)
475.18
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)140.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)760.00 mm