SHARP 43GR8265E 43" SMART TV GOOGLE TV 4K ULTRA HD
Zīmols Sharp
Artikuls 43GR8265E
Svītrkodu: 5905683270892
Piegādātāja noliktavā (3)
396.65
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)219.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)612.00 mm