INVERTER GROVAT SPF6000ESP, 6KW, 1-FĀZE, 48V, 100A MPPT, 500V
Zīmols No name
Artikuls SPF6000ESP
Svītrkodu: 9990000822423
Piegādātāja noliktavā (1)
806.62
Ar PVN 21%
Saules invertors GROWATT SPF6000ES PLUS, 6kW, 1-fāze, 48V, 100A MPPT, 500V, 8kW
&br/>Features:
br/>multifunkcionālais invertors/lādētājs, apvienojot invertora, MPPT 100A saules enerģijas lādētāja un akumulatoru lādētāja funkcijas, lai piedāvātu nepārtrauktas jaudas atbalstu ar portatīvo izmēru.
Šim invertoram nav nepieciešama baterija.
LCD displejs ļauj iestatīt darbības parametrus un lādētāja prioritātes.
Rated power 6kW. Saules bateriju jauda līdz 8kW.
Maksimālais PV atvērtās ķēdes spriegums ir 500V DC un MPPT spriegums ir 120~450V Līdzstrāva, kas ļauj pilnībā izmantot saules enerģiju.
atbalsta paralēlu darbību jaudas palielināšanai līdz 6 vienībām.
Dual MPPT trackers.
Konfigurējama tīkla vai saules ielaides prioritāte, lai nodrošinātu nepārtrauktu energoapgādi.
Divi maiņstrāvas ieejas termināļi ar integrētu pārvades slēdzi.
Uzlādes un izejas kontrole.
Savietojams ar interneta saskarni Growatt Shine WiFi-F (sku NV820337).
gt;br/>gt;Tehniskās specifikācijas:<
gt;Battery spriegums: 48V DC.<br/>Rated power: 6000W.
Surge power: 12000VA.
Battery;Waveform: tīra sine wolf. POZĪCIJU. sprieguma diapazons: 120~450V DC.
Max. Saules enerģijas uzlādes strāva: 100A.
PV masīva jauda max: 8000W.
displeja: LCD.
peratācijas temperatūra: 0°C~+55°C.
Dimensions: 460x395x132 mm.
Weight: 13.5kg;
r;br;br>>gt;lt;b>warranty: &;b>gt;24 mēneši. t, t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; t; VAt>t>t&gamp;t&gamp;t&t.p;t.p;t.p;tt;tt&t&t.p>t.p&t;t.p>t.p&t;tt.p.p.p.p.p.t;tt.p.p.p.p.p.p.p.p.p./tt.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p.p lādētājs&.lt./b&.gt. t, t, t, t, t, t, t, t, t, u, t, t, u, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, u, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, , t, t, t, , , , , , , , , , , , , , , , , , t, , , , , , , , , , , , , t, , , , t, , , , t, , t, , , t, , t, , , t, , , , , , u, , , , PV masīva vaļējās ķēdes spriegums500V DCPTPT diapazons @ darba spriegumstd>120~450V t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, , t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, , t, t, t, t, t, t, t, , t, t, t, t, t, , t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, t, , , t, t, t, t, , , un , t, t, t, , , t, , , t, t, t, t, t, , t, t, t,, t, t, t, Amaksimālā PV bloka jauda80000Wt;tamp;td>gt;&t;lt;lt;ltt;lt;b>b>gt;gt;gt;gt;gt;G;G;G;G;G;G;G; specifikācijas