Manta 50LUS122T
Zīmols Manta
Artikuls 50LUS122T
Svītrkodu: 5907642619483
Piegādātāja noliktavā (2)
375.04
Ar PVN 21%
 Manta 50LUS122T 50" UHD SMART DVB-T2 HEVC / H.265 Televizors
Tehniskie dati
Ekrāna izmērs: 50 collas / 126 cm
Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 px
Ekrāna formāts: 16:9
Matricas fona apgaismojums: D-LED
Statiskais kontrasts: 5000: 1
Uztvērējs: PAL, NTSC, SECAM, DVB-T2/T/S2/S/C, H.264, H.265
Skaļruņa jauda: 2x8W
Strāvas avots: maiņstrāva 180-240V 50 / 60Hz
Savienotāji: 1xCI+, 1xHDMI 1.4, 1xMINI YPBPR IN, 1xRF, 1xRJ45, 1xSPDIF, 1xUSB 2.0, 1x austiņu izeja
Izmēri ar/bez statīva:
1123 x 651,7 x 88,4 mm
1123 x 711,1 x 267,6 mm
Iepakojuma izmērs: 1276 x 778 x 152 mm
Neto / bruto svars: 14 kg / 14,8 kg
VESA standarts (mm):300x300 mm
Enerģijas klase: F
SDR enerģijas patēriņš: 65 kWh / 1000h
HDR enerģijas patēriņš: 105 kWh / 1000h
Enerģijas patēriņš gaidstāves režīmā: <0.5W