BRP-1D450-110 Premium, sveķu, melnas krāsas rullis, Brother(Termo pārneses plēve, 110mm x 450m)
Zīmols No name
Artikuls BRP1D450110
Svītrkodu: 5014047600616
Piegādātāja noliktavā (4)
35.34
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
Izmērs ar iepakojumu (platums x dziļums x augstums)125mm x 300mm x 240mm