BSS-1D300-110 Standarta vaska/sveķu, melnas krāsas rullis,Brother(Termo pārneses plēve,110mm x 300m)
Zīmols No name
Artikuls BSS1D300110
Svītrkodu: 5014047600265
Piegādātāja noliktavā (30)
11.39
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
Izmērs ar iepakojumu (platums x dziļums x augstums)125mm x 235mm x 300mm