BWS-1D300-110 Standarta, vaska, melnas krāsas rullis,Brother (Termo pārneses plēve, 110mm x 300m)
Zīmols No name
Artikuls BWS1D300110
Svītrkodu: 5014047600241
Piegādātāja noliktavā (15)
5.76
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
Izmērs ar iepakojumu (platums x dziļums x augstums)125mm x 235mm x 300mm