BDL-7J000102-058 Brother termopapīra kvīšu rullis (101,6mm x 32,2 metri(20))
Zīmols Brother
Artikuls BDL7J000102058
Svītrkodu: 5014047600814
Piegādātāja noliktavā (14)
7.26
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
Iepakojumā20 gab
Preces aprakstsTermopapīra kvīšu lente(nelīpoša)
Lentes garums32,2 metri
Lentes krāsaBalta
Lentes platums101,6 mm
Min. pasūtījuma daudzums20 gab
Savietojamie modeļiTD-4000, 4100, 4410, 4420, 4520, 4550
Izmērs ar iepakojumu (platums x dziļums x augstums)102mm x 102mm x 58mm