LG 32LQ63006LA 32" (81 CM) SMART TV WEBOS 3.0 FHD
Zīmols LG
Artikuls 32LQ63006LA
Svītrkodu: 8806091636959
Piegādātāja noliktavā (34)
181.59
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)138 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)504 mm