LG 32LQ63806LC 32" (81 CM) SMART TV WEBOS FHD WHITE
Zīmols LG
Artikuls 32LQ63806LC
Svītrkodu: 8806091256041
Piegādātāja noliktavā (50)
181.59
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)805 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)505 mm