BDE-1J090029-102 Brother termopapīra uzlīmju rullis (29mm x 90mm/ 600gb(6))
Zīmols No name
Artikuls BDE1J090029102
Svītrkodu: 5014047601743
Piegādātāja noliktavā (36)
8.67
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
Izmērs ar iepakojumu (platums x dziļums x augstums)29mm x 102mm x 102mm