BLAUPUNKT 43UBG6010S 43" (108CM) 4K ULTRA HD GOOGLE TV, BALTS BLAUPUNKTS
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 43UBG6010S
Svītrkodu: 8594213440217
Piegādātāja noliktavā (17)
251.49
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)115.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)612.00 mm