BLAUPUNKT 43FGC5500S 43" (108CM) FULL HD GOOGLE TV BLAUPUNKT
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 43FGC5500S
Svītrkodu: 8594213441238
Piegādātāja noliktavā (18)
209.39
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)126.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)636.00 mm