BLAUPUNKT 32WGC5501S 32" (81CM) HD READY GOOGLE TV BLAUPUNKT
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 32WGC5501S
Svītrkodu: 8594213441245
Piegādātāja noliktavā (50)
146.42
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)74.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)458.00 mm