BLAUPUNKT 32FBG5010S 32" (81CM) PILNA HD GOOGLE TV, BALTAIS BLAUPUNKTS
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 32FBG5010S
Svītrkodu: 8594213440187
Piegādātāja noliktavā (38)
167.31
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)780 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)490 mm