BLAUPUNKT 32FBG5000S 32" (81CM) PILNA HD GOOGLE TV BLAUPUNKT
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 32FBG5000S
Svītrkodu: 8594213440170
Piegādātāja noliktavā (39)
156.40
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)780 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)490 mm