BLAUPUNKT 50QBG6000S 50” (126CM) 4K ULTRA HD GOOGLE TV, DOLBY REDZE, DOLBY ATMOS BLAUPUNKT
Zīmols Blaupunkt
Artikuls 50QBG6000S
Svītrkodu: 8594213441610
Piegādātāja noliktavā (12)
346.18
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)134.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)754.00 mm