LENOVO DUAL USB C 65W GAN CHARGER EU 40AW065BEU
Zīmols No name
Artikuls 40AW065BEU
Piegādātāja noliktavā (25)
44.43
Ar PVN 21%
Šis vieglais un kompaktais lādētājs ļauj uzlādēt klēpjdatoru un citu mobilo ierīci vienlaicīgi. Tajā ir divi USB C porti ar inteliģentu jaudas sadali: pilna 65W izeja vienai ierīcei vai 45W + 18W, uzlādējot divas ierīces vienlaicīgi. Tas nozīmē, ka jūs varat iekasēt, piemēram, savu klēpjdatoru un tālruni vienlaikus bez kompromisiem. GaN tehnoloģija nodrošina augstu uzlādes jaudu bez lādētāja pārkaršanas.
Top Features:< b>
  • Power Plug: EU < li> POZĪCIJU.
  • AC ievade: 5V 9V 12V 15V 20V 28V< li>
  • USB C saderība – darbojas ar lielāko daļu ierīču< li> POZĪCIJU.
  • Mitat: Izmēri: 30 × 50 × 50 mm< li>